درباره ماگوش

معرفی شرکت :

شرکت آیناز ماکو (سهامی خاص) واقع در شهرک صنعتی شماره یک منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو، از مرداد ماه ۱۳۹۴ با هدف تولید انواع محصولات ممتاز قهوه با نام تجاری ماگوش، صادرات و واردات مواد اولیه و ماشین آلات مرتبط فعالیت خود را آغاز نموده است.

واحد کنترل کیفیت :

این شرکت مجهز به آزمایشگاه فیزیکو- شیمیایی و میکروبی مجزا بوده که کارشناسان ارشد صنایع غذایی و میکروبیولوژی بر تمامی مراحل تولید اعم از تامین مواد اولیه، فرایند تولید وبسته بندی در محیطی کاملا بهداشتی با تمهیدات ویژه نظارت مستمر داشته، که این امر منجر به تولید محصولی با کیفیت و سالم شده که متضمن سلامت محصول و مصرف کننده می باشد.

واحد تحقیق و توسعه :

این شرکت با بهره گیری از دانش متخصصین علوم و صنایع غذایی و با بکار گیری تکنولوژی برتر جهت دستیابی به ارائه روش های نوین در صنعت قهوه و تولید محصولاتی متنوع و مطابق با ذائقه مصرف کنندگان و افزایش سهم پژوهش در صنعت ، اقدام به راه اندازی واحد تحقیق و توسعه نموده است و یکی از اهداف عالی شرکت ایجاد تحولی عظیم در صنعت قهوه بوده که این واحد می تواند به عنوان بازوی توانا نقشی سازنده در جهت نیل به این مهم ایفا نماید.

ویژگیهای قهوه ماگوش و اهداف شرکت آیناز ماکو :

با توجه به اینکه امروزه قهوه بعد از چای دومین نوشیدنی پر طرفدار در اکثر جوامع بوده و بر خلاف اکثر غذاهای عملگرا که گروه و جمعیت معینی را تحت تاثیر قرار می دهند، نوشیدنی قهوه بر دامنه وسیعی از جامعه مفید می باشد. بنابراین این شرکت با گردآوری متخصصین کار آزموده و با انگیزه امکان استفاده بهینه از امکانات موجود را فراهم آورده و با تامین مواد اولیه مرغوب و کاملا طبیعی بدون هر گونه مواد نگهدارنده از بهترین برندهای مطرح و کشورهای صاحب نام دنیا، در کنار دیگر امکانات و نیز آزمایشگاه کنترل کیفی مجهز و واحد تحقیق و توسعه پیشرفته ضامن کیفیت و تامین نظر مصرف کنندگان محترم می باشد و در مدت اندک توانسته به سرعت اعتماد واعتبار ویژه ای نزد مصرف کنندگان نهایی و سازمانهای ناظر بهداشتی و کیفیتی کسب کند.

مجموعه شرکت آیناز ماکو با نام تجاری ماگوش، دوشادوش دیگر صنعتگران با تلاش خستگی ناپذیر و مستمر به افق های روشن و بالنده می اندیشد.

فهرست